tit3.jpg
logo_na_web_maly2.jpg

LZ - PROJEKT plus s.r.o.   -   projekční kancelář


 

......od záměru k realizaci
....a vždy něco navíc

Naše činnost

mapa.jpg
tribuna_roh_vizu.jpg
spirit_příklad.jpg
dopravní značení.jpg
stůl - sekretariát.jpg
WP_20141208_002.jpg

Naší hlavní náplní je vlastní projektování staveb či jejich částí a veškeré činnosti s tím související. Veškeré zpracování projektové dokumentace je od vstupních podkladů až po finální výstupy řešeno pomocí počítačových prostředků a CAD software a to formou 2D nebo 3D kreslení.

Hlavním projekčním nástrojem je CAD systém SPIRIT. Jsme schopni zpracovat jakákoli externí data z jiných programů (DWG, DXF, PDF, apod. ). Pro zpracování textových a tabulkových dat  a výpočtů používáme MS Office 2007. 

Pro statické výpočty našich projektů používáme specializované softwarové nástroje RIB RTSlab (železobetonové desky a základy) a ADVANCE Design (prutové a plošné 3D konstrukce). 

Grafické výstupy jsou řešeny prostřednictvím vlastní vekoformátové tiskárny - plnobarevného plotteru Canon a laserového barevného i černobílého tisku formátů A4, A3.

Další činnosti, které s naší prací úzce souvisí a které jsme schopni zajistit vlastními silami a nebo ve spolupráci s našimi kolegy : 3D konstrukce, vizualizace, skicy, geodetické podklady, vytyčovací podklady, dokumentace stávajících stavů - tzv. pastporty.

Dále pak inženýrská činnost při projednání projektových dokumentací na úřadech a institucích, výkon autorských, technických a stavebních dozorů na realizovaných stavbách.

NOVINKA : ... nově nabízíme 3D tisk modelu Vašeho domu, jeho části nebo některých detailů. Tisk probíhá na vlastní 3D tiskárně z plastu ABS a nebo PLA. Více info na stránkách www.3dtisk.shop1.cz. Možnost tisku všetně vybavení (nábytku). Tisk modelů do zastavovacích studií, tisk vybavení, doplňků apod.


 
advance_příklad.jpg
RIB_příklad.jpg
tribuna_roh_skica.jpg
schodiště_2_schéma.jpg
silent_prolnutí.jpg
WP_20141208_003.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one